Uprzejmie informujemy, że najbliższy dyżur konsularny odbędzie się w dniach 23-26 stycznia 2017 r. Zapisy rozpoczną się 13 stycznia 2017 r.

The next Consular visit to Belfast will take place on January 23-26. Registration starts on January 13.

*Na potwierdzeniu rejestracji wizyty otrzymanym na podany przez Państwa adres e-mailowy, będzie się znajdował adres siedziby głównej urzędu w Edynburgu. Jednakże spotkanie odbędzie się w Belfaście, gdzie konsul będzie przebywał w ramach pełnionego dyżuru.

Prosimy pamiętać, że opłaty przyjmowane są jedynie w postaci “Postal Order” dostępnego w urzędach pocztowych. Na poczcie należy także zakupić opłaconą do 100 lub 500 gram kopertę “Special Delivery” (koszt ok. 7 funtów).

Przypominamy, że zdjęcie paszportowe musi być wykonane poprawnie; najważniejsze cechy dobrego zdjęcia: en face czyli idelanie na wprost, tło białe lub jasne-jednolite, twarz zajmuje 70-80% powierzchni zdjęcia, fotografia nie może zawierać żadnego cienia (częstą i dyskwalifikującą wadą są cienie za uszami), naturalny wyraz twarzy (bez uśmiechu), zamknięte usta. Prosimy przed opuszczeniem zakładu fotograficznego o zweryfikowanie jakości zdjęcia z powyższymi wytycznymi.

Dyżury konsularne odbywają się w Chinese Welfare Association: 1 Stranmillis Embankment, Belfast, BT7 1GB 

bez nazwy